Het team

De mensen die bij Kerkelijk Waardebeheer werken zijn rentmeesters en zelfstandige professionals die hun sporen hebben verdiend in vastgoed én aan kerken gerelateerde werkzaamheden. Ook kerkdialoog maakt deel uit van het team. Door in het team van Kerkelijk Waardebeheer te werken, hebben de zelfstandige professionals zich ertoe verbonden om buiten Kerkelijk Waardebeheer om, direct noch indirect belang te hebben bij, of werkzaamheden te verrichten inzake kerkgebouwen. Ons streven is het om de kerk in ons – en dus ook in uw – midden te houden. Hoe dat het beste kan, daarover gaan we graag in gesprek. U kunt contact opnemen met onderstaande personen en wij komen graag in een vrijblijvend gesprek toelichten wat wij voor u kunnen doen.

De stichting wordt bestuurd door een bestuur. Zij verrichten hun werk Pro Deo en sturen de werkzaamheden van de organisatie aan.

Alles
Directeur
Bestuurslid
Rentmeester
Adviseur

Cor Schaap

Adviseur
06 - 52 34 60 25
jc.schaap@kerkelijkwaardebeheer.nl

Erik Lingeman

Adviseur
06 - 53 69 99 82
e.lingeman@kerkelijkwaardebeheer.nl

Fred Heidinga

Adviseur
06 - 51 03 85 45
f.heidinga@kerkelijkwaardebeheer.nl

Frederike Meerstadt

Rentmeester
06 - 12 12 36 94
f.meerstadt@kerkelijkwaardebeheer.nl

Geert-Jan van Schijndel

Bestuurslidvoorzitter
06 - 51 15 27 79
gj.v.schijndel@kerkelijkwaardebeheer.nl

Gerrit de Fijter

Bestuurslid
033 - 467 10 10
info@kerkelijkwaardebeheer.nl

Gerrit Kolkman

Rentmeester
06 - 20 79 32 16
g.kolkman@kerkelijkwaardebeheer.nl

Gijsbert Geluk

Directeur
033 - 467 12 88 / 06 - 38 55 52 22
g.geluk@SilasGroep.nl

Hans Meertens

Adviseur
033 467 10 10
info@kerkelijkwaardebeheer.nl

Hendrik Jan Woltersom

Rentmeester
06 - 22 93 19 10
hj.woltersom@kerkelijkwaardebeheer.nl

José Sluiter


06 - 51 97 06 01
communicatie@kerkelijkwaardebeheer.nl

Lucas Sluiter

Adviseur
06 - 17 04 26 33
l.sluiter@kerkelijkwaardebeheer.nl

Luuk ten Hooven

Rentmeester
06 - 51 34 12 00
l.tenhooven@kerkelijkwaardebeheer.nl

Menno Stok

Adviseur
06 - 51 56 40 57
m.stok@kerkelijkwaardebeheer.nl

Paul Beerkens

Bestuurslid
033 - 467 10 10
info@kerkelijkwaardebeheer.nl

Petra Stassen

Directeur
033 - 467 10 10
p.stassen@kerkelijkwaardebeheer.nl

Ruud van Dongen

Rentmeester
06 - 12 21 68 41
r.vandongen@kerkelijkwaardebeheer.nl

Ton Donders

Bestuurslid
033 - 467 10 10
info@kerkelijkwaardebeheer.nl

Copyright © 2019 De Silas Groep | Design website door: Allison | Realisatie website door: Webheld.nl

Er geldt copyright op deze foto